Ling Krnov s.r.o.

Dřevní pelety - maderwood.eu

Doprava PELET cisternou - maderwood.eu

e-shop se vším týkající se pelet SVĚT-PELET.cz

ÚVOD

Vítáme Vás na stránkách rodinné firmy LING Krnov s.r.o. Již od roku 1991 je značka LING synonymem pro moderní technologie ve vytápění menších objektů pevnými palivy.


Nosným programem firmy je výroba retortových hořáků LING, které jsou nejrozšířenějšími univerzálními hořáky na tuhá paliva u nás. Umožňují spalovat uhlí a biomasu ve formě pelet způsobem, který přibližuje komfort vytápění těmito palivy komfortu vytápění plynem. Aplikovány jsou do několika sériově vyráběných automatických teplovodních kotlů předních českých výrobců, z nichž prvním byl dnes již velice rozšířený a oblíbený kotel LICOTHERM.


 

Od roku 1998 se intenzivně věnujeme vývoji a výrobě technologií pro využití dřevních a rostlinných pelet pro vytápění domácností. Vedle hořáků je tak do výrobního programu firmy zařazena také výroba pneumatického podavače pelet a textilních zásobníků na pelety.


 

Firma provádí také optimalizační měření emisí malých kotlů na tuhá paliva. Při vzrůstajících cenách energií může správně seřízený a provozovaný kotel ušetřit nezanedbatelné náklady na vytápění. Těchto služeb využívají především menší firmy a instituce, které nechtějí vynakládat zbytečné prostředky na zaměstnání a zaškolení odborné obsluhy především automatických kotlů na tuhá paliva.Copyright Ling Krnov s.r.o. 2007 - 2016

 Dřevní peleta II

2013-01-20
LING Vadavatelství vydalo 2. díl knihy o dřevní peletě
Více

Agromechanika KTR s.r.o. JT Potos Ling vydavatelství Seo optimalizace